Анжеліка Рудницька збирає друзів

Новини про Анжеліку Рудницьку: http://rudnytska.com
Автор: MooN
Додано: 29-05-18
[Версія для друку]

10 червня 2018 року відбудеться традиційна арт-толока «Анжеліка Рудницька збирає друзів».

Цьогоріч іменинниця напередодні свого дня народження збирає всіх своїх друзів та прихильників у Національному музеї народної архітектури та побуту «Пирогів» і об‘єктом допомоги стане одна із найстаріших музейних хат Волинського Полісся, котра знаходиться під загрозою руйнування.Всі гості зможуть долучитися до шляхетної справи - порятунку національної спадщини. Замість квітів і подарунків - зробити внесок на порятунок хати. Кожна гривня до скарбнички - це крок до відновлення хати.

Анжеліка та друзі-музиканти влаштують для усіх гостей-благодійників святковий концерт за участі Ілларії, заслуженого артиста України Андрія Князя, гурту «Врода». І, звичайно, ми почуємо нові та улюблені пісні Анжеліки Рудницької.

Не будьте байдужими - долучайтеся до арт-толоки.

Початок о 12:00

Дрес-код: одяг з етно елементами.

❇ Нагадаємо, що на всі свої дні народження відома українська співачка, художниця і телеведуча легендарного хіт-параду «Територія А» проводить благодійні заходи.
❇ Так 2014 року іменинниця влаштувала акцію «Побажай країні щастя!» у Софії Київській, під час якої гості зібрали допомогу трьом притулкам для дітей-вимушених переселенців.

❇ 2015 року Анжеліка запросила своїх друзів у Центральний київський госпіталь. Під час акції гості принесли безліч чоловічого одягу, необхідної їжі, цигарок та зібрали понад 4 тисячі доларів, які одразу роздали пораненим українським захисникам.

❇ 2016 року благодійний концерт напередодні дня народження Анжеліки Рудницької пройшов у Національному палаці культури «Україна» (малий зал). Гості іменинниці зібрали кошти для відпочинку дітей із прифронтової зони в одному із найкращих дитячих центрів Київщини.
Свій день народження 11 червня 2016 року Анжеліка зустрічала концертом для військових на Світлодарській дузі. А увечері відбувся великий концерт «Анжеліка Рудницька збирає друзів» у Краматорську.

❇ 2017 року друзі іменинниці у рамках ініційованого нею проекту «Територія Книги» зібрали понад тонну україномовних книжок для бібліотек прифронтової зони.

❇ 2018 рік. Впиши своє ім‘я в історію української благодійності!

Новини про Анжеліку Рудницьку