Голка тонша за пензель

Новини про Анжеліку Рудницьку: http://rudnytska.com
Автор: mik
Додано: 25-11-08
[Версія для друку]

У Вінницькому художньому музеї завершується виставка мистецьких робіт відомої української співачки, телеведучої та художниці Анжеліки Рудницької „Прамісто”. Ця експозиція остання в цілій серії перед фінальним акордом року – виставкою художниці в Софії Київській, яка триватиме там протягом грудня.

Розповісти про вставку і про враження, які вона справила на відвідувачів, ми попросили директора музея, Заслуженого діяча мистецт України Іллю Дезбаха.

„Є таке слово, яке дуже рідко використовується в сучасному мистецтві – це слово геніальний. Воно, як нікому, підходить Анжеліці Рудницькій. В жодній академії не навчать тому, що вміє Анжеліка - говорю вам як людина, яка дотична до організації безлічі всіляких мистецьких заходів і виставок. Її колористика унікальна: фарби не дають такої тонкості поєднання кольорів як та, яка необхідна була Анжеліці. Саме тому, вона обрала для такої тонкої роботи такий несподіваний інструмент, як голку. Бог знає що робить, саме тому, він в якийсь момент життя дав можливість Анжеліці зосередитись і робити своє мистецтво, максимально уникаючи зовнішніх впливів. Впевнений, що якби в неї над головою стояли мистецтвознавці, то вони б доклали максимум зусиль для того, щоб зруйнувати особливий світ Рудницької і зробити його більш універсальним.

Виставка у нас, в Вінниці, зібрала безліч відвідувачів, багато позитивної преси і захоплення митців.

Бажаю Анжеліці та її мистецтву дальшої переможної ходи світом”.

Нагадаємо, що ця виставка була 24 персональною виставкою Анжеліки Рудницької. Її роботи лише цього року експонувалися в Угорщині, Франції, Бельгії, Голландії, та в українських містах – Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці та інші.
25 персональна виставка днями відкриється в Хлібні на території Софії Київської і пройде за підтримки Міністерства культури та туризму України та Головного управління культури КМДА.

Новини про Анжеліку Рудницьку